Több mint 200-an vehették át diplomájukat a GIVK diplomaátadó ünnepélyén

A Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar július 22-én tartott diplomaátadó ünnepélyén több mint 200 hallgató vált frissdiplomássá. A rendezvényen prof. dr. Horváth Zoltán dékán és dr. Kovács Endre Miklós, a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság stratégiai igazgatója mondott beszédet.

diplomaoszto_2023_nyar_1.png

„Látható, hogy az önök karához kapcsolódó szakmai tudás elengedhetetlen nemcsak a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság feladatainak legmagasabb szintű ellátásához, de a nemzetgazdaságunk versenyképességéhez és így társadalmi jólétünk megteremtéséhez is. A most átnyújtott oklevél olyan szaktudást testesít meg, mellyel minden lehetőség adottá válik ahhoz, hogy aktív, eredményes és jövőformáló szereplői legyenek szakmájuknak” –  emelte ki dr. Kovács Endre Miklós.

A hallgatók közül Kakula Róbert és Antoine Manache köszöntek el az egyetemtől, akik többek között megemlékeztek az egyetem folyamatos fejlődéséről és a diákélet kihívásairól.

Diplomaosztó-2023-nyár-2.png

A hallgatói elismerések egyikeként az eseményen átadták a Reinhold és Carmen Würth Alapítvány idei tanulmányi díját, melyet Deissinger Dániel végzős gépészmérnök érdemelt ki kiváló eredményeivel. Pro Progressum díjban két diák (Szabadi Tibor és Tóth Martin), míg Pro Auditoribus díjban hat végzős (Szabó Regina, Győző Bálint, Csrenkovics Antónia, Pap Martin Felicián, Kakula Róbert és Takács Marcell Péter) részesült.

Forrás: SZEHírek

Fotók: MekliZ Fotóstúdió

Belvedere Weeks a Apátúr Sörházban 2024. május 5. 11:00 - 2024. május 19. 12:00
Belvedere Weeks a Sieger Sport & Gastro Bar-ban 2024. május 5. 11:00 - 2024. május 19. 12:00